Kavalírkiáda.. aneb pánečku, neuteč mi!

10.07.2017 14:05

Na neděli jsme si naplánovali účast na historicky první Kavalírkiádě.. aneb pánečku, neuteč mi!

Bylo to setkání kavalírků, kde jsme si i zasoutěžili. Jako první přišel na řadu běh za pánečkem na 50m. Všechny naše 3 holky utíkaly moc pěkně. Caliope to na první pokus nedala úplně ukázkově, ale opravný běh se jí podařil a s časem 5,75s měla druhý nejlepší čas z 22 fen. Frenzy to zaběhla za 6,32s a jestli dobře počítám, tak by byla pátá. A Cristelce se to ve veteránech také moc povedlo a s časem 7,25s. byla průběžně na prvním místě.
V druhé disciplíně, v zákeřené uličce plné dobrot a hraček to pro nás dopadlo o něco hůře. Caliope i Frenzule neodolaly piškotkům, takže na bednu se nedostala ani jedna. Za to Cristelka byla hrozně šikovná, nevšímala si ničeho a běžela rovnou za mnou. Vyhrála tak kategorii veteránů o neuvěřitelných 7 sekund v součtu. Jsem na ni neskutečně pyšná :)
Díky všem, kteří tento krásný den připravili. Byla to velmi povedená akce a já se těším, na další ročník.

[CNW:Counter]