Frenzy Terako

Matka: Arletta Terako

Otec: Ernie Black Jack of Fairytale castle

 

Číslo zápisu: CMKU/CKC/5962/00/03

4. 12. 2000 - 6. 11. 2008

 

Výsledky výstav:

MVP Brno 2001 - nadějná
Boskovice 2003 - výborná 2
Zlín 2003 - výborná 2
MVP Mladá Boleslav 2003 - výborná
MVP Brno 2003 - výborná
Boskovice 2004 - výborná 2
NVP Olomouc 2007 - výborná 2


Frenzynka byla moje první fenečka.

Domů jsem si ji přivedla v únoru 2001. V červenci jsme šli na první výstavu, kterou ale spíše odplazila než odchodila a po přečtení posudku jsem usoudila, že se asi Frenzy pro vystavování nehodí. Další výstavu jsme absolvovali až za 2 roky v Boskovicích. Tam jsem zjistila, že není výstava jako výstava. Měli tam i postavené hřiště na agility, které se Frenzyně moc líbilo. Našli jsme si nové kamarády, zjistili, že přece jen tak škaredí nejsme jak nám kdysi napsali a k vystavování jsme se zase vrátili. 

V červnu 2004 se stala maminkou a hned dvě holky u nás zůstaly (Angela a Alexia)

V roce 2008 jsme Frenzynku přestěhovali k mým rodičům (velmi se chtěla starat o štěňátka a my měli strach, aby je nezalehla a vůbec k nim pustila jejich pravou maminku). Poté ještě celé léto prožila na naší chalupě, kde to měla nejraději (ostatně jako všichni naši pesani). To už jsme věděli, že trpí hormonální poruchou. Pomalu jí začaly odcházet vnitřní orgány. Koncem podzimu již bylo vidět, že přestala bojovat, proto jsme se rozhodli ji nechat uspat.

Po této naší první kavalírce jsme pojmenovali její vnučku a stále mám za to, že by to mohla být naše stará Frenzy. Byl to první vrh po jejím odchodu do nebíčka, narodila se jediná holčička, navíc černá a jak se později ukázalo, tak stejně nosatá a stejně zlobivá :) Ale díky za ni :)

 

Fotogalerie: Frenzy


[CNW:Counter]